tak trošku neplánovaná návštěva veteriny

Dnešek byl pro nás trošku neplánovaně akčním dnem. Původně jsme mysleli, že na veterinu pojedeme s Alfíčkem zítra, avšak Barunky faleška se dost rozjela a stav se lehce zhoršil, pro jistotu jsme tedy vyrazili a neotáleli, aby se nerozjel v cecíčkách zánět a nedošlo na antibiotika. Přestože jsem se snažila denně poctivě mazat olejíčkem z Dokonalé Lásky, bohužel, tentokrát byla Baru vůle po štěndách silnější… Mlíčko mělo zelenožlutou barvu a nebyl čas ztrácet čas, přeci jen Velikonoce na krku… Přilítla jsem z práce, odevzdala dítě babičce, naložila Baru, Alfíka a asistenta a hurá na Veterinu.

Alfík je pes divoký, trošku magor a hlavně ženská ukecaná, její příchod by přeslechl asi jen mrtvý 🙂 Než jsme zavřeli dveře do čekárny, už se otevřely dveře do ordinace a paní doktorka se smála, to už jdete na ultrazvuk? 🙂 Ano, to byla ta návštěva, kterou jsme měli zítra v plánu. Tak jsme se nasunuli do ordinace a vysvětlili, co nás zas přivádí. Baru mlíčko i dle veterinářky mělo opravdu škaredou barvu, a tak jsme do úterka vyfasovali sirup a uvidíme…

Druhá část návštěvy byla podstatně napínavější, zajímalo nás totiž, jestli se Alfičky Svatba s Dexíčkem, která proběhla 1.3.2018, vydařila, a jestli se můžeme těšit na prvomájová štěňátka 🙂 Jako první se objevil močák… pak dlouho dlouho nic a najednou…jedna bublinka, druhá bublinka… třetí no a možná i čtvrtá. paní doktorka říkala, Bože kde ty miminka až máš, ty jsou snad v játrech 🙂 I Barunka měla B dětičky takto vysoko, tak jen pevně věřím, že první Alfinky vrh nebude tak početný a půjde cestou průměru, tedy 3-4 štěňátek… Každopádně s velikou radostí všem naším přátelům, kamarádům známým a příznivcům můžeme oznámit, že pokud se nic zásadního nestane, můžeme se na začátku května těšit na 3. vrh v naší pidi Chovatelské Stanici.

Děkujeme za přízeň, posíláme čenichovky a pokusíme se trošku pravidelněji aktualizovat web, fakt ale 🙂

pac a pusu

Markéta a smečka

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.