PF 2016

PF 2016

Rok, který právě skončil, byl pro nás plným neuvěřitelných a úžasných novinek a překvapení. A tak nám dovolte se s vámi o ty radosti podělit:

V lednu se lidská smečka dozvěděla, že se rozroste o jednoho člena

V únoru na klubové výstavě v Holýšově Barborka úspěšně prošla Bonitací a stala se tak Kandidátem chovu

V březnu/dubnu jsme poskytli všechny podklady pro to, aby se Barunka stala chovnou fenou, a pak se čekalo, až nastane ta správná doba, abychom vyrazili za ženichem (mělo se tak stát koncem května).

I přes kulatící se břicho paničky, jsme se na radu naší kamarádky/výcvikářky Lucky rozhodli zkusit s Baruškou Zkoušky Vloh, které jsme o prsa korejské školačky v květnu složily. Barbušák hlásí jen na viděnou a bohužel, jak na potvoru, zvěře nebylo mnoho a když, tak ji Baruška neviděla. Po stopě běhala jak divá, ale zahlásila jen jednou a tak jsme sice měli krásných 140 bodů, bohužel však v 3. ceně.

Červen a červenec byl ve znamení odpočinku, kdy jsem se snažila přežít ty hrozný vedra, která mi v posledním trimestru dala opravdu zabrat. Při tom všem přežívání jsme s napětím čekali, kdy naše Madam začne hárat. Původní plán, že se štěňátka narodí v létě, vzal brzy za své…

V srpnu se Bramboráček konečně rozhodl, že je ten správný čas, a tak jsme 15.8. vyrazili na námluvy do Lomnice nad Popelkou a byla svatba…

Hned první zářijový den se na svět trošku s předstihem vyklubal malý Kryštof. Za což jsme ale ve finále byli moc rádi, neboť jsem s Barunkou mohla absolvovat v klidu 14.9. kontrolní ULZ, kde nám sdělili krásné tajemství, že naše maminka bude mít miminek rovnou 5 🙂 Po tom, co jsme tu novinku rozdýchali, jsme začali připravovat vše potřebné pro maximální komfort naší nastávající maminky.

14.10. se nám narodilo 5 krásných dětiček vrhu A. Bylo to rychlé a úžasné 🙂 Následující týdny se odvíjely od potřeb všech našich miminek, ať už dvou- či čtyřnohých.

Vánoce jsou pro většinu lidí svátky klidu a pohody. Pohoda to u nás byla náramná, jen klid v doupátku zavládl až 27.12., kdy do svého nového domova odjelo poslední z našich A dětiček…

Jak vidíte, byl to pro nás rok plný úspěchů, novinek a především změn. Změn, za které jsme v Maminčine doupěti vděční a nikdy bychom ani nedoufali, že nás během jednoho roku může potkat tolik krásných věcí. Přijímáme je s pokorou a radostí a doufáme, že všichni naši přátelé, kamarádi, známí a prostě všichni dobří lidé, budou mít v roce 2016 alespoň tolik krásných chvil, jako jsme měli my v roce, který právě skončil.

PF 2016

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.