miminkům je jeden měsíc

Je to až k nevíře, jak to letí. Naším miminkům vrhu A je měsíc.

20151111_160549

Všechny děti naší Barborky zdárně rostou. Bertík, Ellie a Alfička již překročili hranici 1kg a Atrej s Betynkou jsou v těsném závěsu s cca 960g. Už dostávají 3x denně nějakou tu „dospěláckou“ baštičku v podobě holistické konzervičky nebo namočených granulek, aby se naučily pořádně používat ty divné věci, co jim v tlamičkách narostly… A k tomu občas přihodíme dětskou kašičku nebo tvaroh se žloutkem 🙂 Jsou to velcí jedlíci a pěkně si formují povahy. Atrej našel zálibu v kabelech a v nestřežené chvíli už má nějakou tu šňůrku v tlamičče. Betynka je stále nejklidnější ze smečky. Albert s Ellie jsou největší mazlíci, Bertík ještě trošku větší než Elinka. Jakmile si sednu na zem, už se šplhá do klína a chce mazlit a hladit 🙂 Alfa se zdá být největší pohodářka, věčně věků se vyvaluje na zádech, když chce pomazlí se, ale pokud nemá náladu, dá to dost hlasitě najevo…

Všechny děti si moc oblíbily, jak já říkám nejlevnější hračky, ruličky od toaletního papíru a borovicové šišky, se kterými tady slušně začínají řádit. To, že se už s klidem producírují po celém  bytě, nemá smysl nějak blíže komentovat.

Zdá se, že v tuto chvíli máme pro všechny miminečka už nové a milující pánečky, kteří si je postupně po cca 10.12. budou moci odvážet do nových domovů.

Tuto neděli se chystáme k panu doktorovi, aby naše malé divochy odčervil a zkonotroloval, že jsou všichni v pořádku.

Děkujeme všem za krásné komentáře a chválu a budeme Vás zas informovat o novinkách.

Přejeme všem krásný víkend, PAC A Čenichovku

Vaše Doupátka

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *