Áčkům jsou 3 měsíce

Berticek 20160110_221147 Elinka Kubicek 20160114_180331 20160113_111544 Betka-20160108-WA0008

Je to až k nevíře, jak čas letí… Naše děti vrhu A oslavily 14.1. už tři měsíce života. Všichni se mají báječně a páníčkové nám vzorně posílají fotečky, jak se jejich dětičky mají a i napíšou, co už umí a nebo jak rostou.

Když to vezmeme postupně, dle pořadí foteček, tak Bertíček si vesele užívá života na Barrandově v rodince s mladou princezničkou. Dle fotek a zpráviček od paničky, mu asi už zůstane záliba v kontrole nádobí v myčce, stále je to ten milovaný mazlící méďánek a už spinká sám ve svém pelíšku a opustil postel, no uvidíme, na jak dlouho, že.

Elinka je řádící černuška, co si užívá s Lilinkou společného života ve vesničce kousek od Sokolova. Přes počáteční žárlivost Lilinky se z nich stala nerozlučná dvojka. Elinka taky trošku řádila a štěkala, když po Vánocích pánečkové začali chodit do práce, ale vše se snad srovnalo. Zatím paničce nikdo nepřišel hubovat 🙂 I přesto, že Elinka moc ráda papá a panička říká, že je koulička, tak je Elinka nejmenší a s Váhou zaostává za ostatníma o cca půl kila!

Kubíček prý také chvilku neposedí a nedá se tak moc vyfotit. Musím říct, že z něj roste moc krásný pejsek dle poslední fotečky a doufám, že se s ním, stejně jako ostatními Doupátky, brzo uvidíme. Doma ve Vraném mu evidentně vůbec nic nechybí!

Náš Alfoušek řádí také jako by byl z hadích ocásků a je krom temperamentu hodně odrzlá, že už se musela zažít držet zkrátka, aby nám nepřerostla přes hlavu. Jak říká kamarádka Hanka, která má tu čest mít doma také čokomimi, ti hnědí jsou taková samostatná rasa a já s ní naprosto souhlasím. Že mi již pod rukama prošlo hodně jezevčíků a i dost temperamentních, ale tohle je opravdu pro zkušenější chovatele a nikomu bych čokoláďáka nedoporučovala jako prvního jezevce 🙂 Více o Alfuši v samostatném příspěvku!

Betynka se má u našich kamarádů báječně, nic jí nechybí, pravidelně se s Alfičkou vídají a zařádí si společně. Její starší kamarádka má teď bolavá zádíčka a musí být 6 týdnů v klidu, tak si hraje jen s mladší kamarádkou Sofinkou, aby Rozárka mohla odpočívat. Ale brzo si již společně zas zaskotačí 🙂

Všechny naše dětičky se snaží učit hygieně, bohužel však vzhledem k počasí to nikde není ještě perfektní a loužičky a bobánky doma prostě jsou. Trošku nevýhoda zimních miminek, ale zas je víc času na mazlení a nemusí se pracovat na zahrádce 🙂 Všechny jsou podruhé očkované a krásně prospívají, krom již zmíněné Elinky, mají všichni kolem 3 kilo a všichni se už protahují do správné špagetkové velikosti!

Tak to je pro naše příznivce, kamarády a pánečky krátké pojednání o našich áčkách a my jim přejeme všechno nej nej nej a posíláme všem čenichovečky z rodného domova.

Pac a čenichovku vaši Doupaťáci

Příspěvek byl publikován v rubrice Odchovanci. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *